Container Services s.r.o.

Servis

Kompetentný, flexibilný a priamy

Spoločnosť Container Services s.r.o. nedáva žiadne prázdne sľuby o službách, ale poskytuje efektívne a dlhodobé riešenia problémov zákazníkov s komerčnou integritou. Koncepcia službieb Container Services s.r.o. poskytuje podporu vo všetkých oblastiach, od dodávky konkrétnych náhradných dielov, cez inštaláciu a skrátenie času vašej cesty. Každý zo zamestnancov pracuje na tom, aby pomohol zákazníkom dosiahnuť ich ciele. Kvalita a servis nepoznajú v Container Services s.r.o. žiadne limity, od poradenstva a doručenia po vrátenie a ďalší predaj.

Náhradné diely

Container Services s.r.o. pracuje so svojimi zákazníkmi aby sa naplnili ich očakávania. V skladoch predaja a služieb okrem zajtrajšej technológie skladujeme aj náhradné diely z predchádzajúcich 10 rokov. Toto je odpoveďou na vašu žiadosť o čo najefektívnejšie riešenie, kedykoľvek je to potrebné. S našimi náhradnými dielmi poskytujeme túto službu rýchlo, spoľahlivo a bez komplikácií z jedného zdroja. V Container Services s.r.o. je v prevádzke prepracovaná sieť logistiky a technikov. Zaisťujeme, aby ste zostali každodenne v prevádzke a aby váš stroj vždy dostával ten najlepší a najaktuálnejší servis.

Ak chcete požiadať o cenovú ponuku, použite náš ľahko vyplniteľný formulár alebo si objednajte náhradné diely priamo v našej centrále.